HAKKıNDA

Hanghangzhou Huajian harm harm ack erial at. C,, Ltd. China ilaç ambalaj malzemeleri özel bir üreticisidir. September 2002 yılında kurulan şirket, 5.000 metrekarelik bir Grade purification arıtma tesisi, altı yerli birinci sınıf ilaç ambalaj malzemesi üretim hatları ve ilaç ambalaj malzemeleri için 8 sertifikaları ile donatılmış olmak üzere toplam 90 milyondan fazla yuan yatırım yaptı. The şirketi, yıllık 8,000 ton üretim kapasitesi ile alüminyum folyolar, lamine filmler, soğuk damgalama kalıplı alüminyum, farmasötik ambalaj ve diğer ilaç ambalaj malzemeleri için tropikalize alüminyum üretiminde uzmanlaşmıştır. The şirketinin laboratuvarları, headspace örnekleme gazı kromatografik cihazları, oksijen iletim hızı test cihazları, su buharı geçirgenlik test cihazları, otomatik elektronik akıllı çekme aletleri, çok noktalı ısı yalıtımı, Ctesters testers test cihazları, çukurluğu test cihazları, alüminyum folyo patlama gücü test cihazları ve farmasötik ambalaj malzemeleri üretmek için diğer gelişmiş algılama ekipmanları ile donatılmıştır. Farmasötik ambalaj malzemelerinin test ve kalite kontrolü için ihtiyaçları tam olarak karşılayabilir. The şirket şimdi toplam personel numarasının % 26,2 'sini oluşturan 38 derece veya üzeri kolej derecesine sahip 145 kişilik toplam personele sahiptir, 12 kalite yönetimi ve kalite denetimi yapmaktadır, 26 teknik personel doğrudan ve dolaylı olarak üretim süreçlerinin araştırılmasıyla ilgilenmektedir.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Çin ptp blister folyo: farmasötik ambalaj için hepsi bir arada bir çözüm

İlaç endüstrisi, herhangi bir ülke ekonomisinde hayati bir sektördür ve büyümesi sağlık ürünleri için büyük talep ile tahrik edilir. Farmasötik ambalajlama ihtiyacı yıllar boyunca artmıştır ve çin ptp blister folyo mevcut en çok yönlü ve etkili seçeneklerden biri olarak kabul edilir.


Ana özellikleri ve indirim ptp blister folyo avantajları

İndirim ptp blister folyo, sağlık endüstrisinde yaygın olarak kullanılan bir ilaç ambalaj malzemesidir. Kapsül, tablet ve diğer katı dozaj formlarını paketlemek için kullanılan blister paketlerinin üretiminde önemli bir bileşendir.


Iyi fiyat ve kalite ptp blister folyo üretim süreci

İyi fiyat ve kalite ptp blister folyo, ilaç endüstrisinde yaygın olarak kullanılan bir ambalaj malzemesidir. Bu tür folyoların üretim süreci, her biri son ürünün gerekli kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için kritik olan birkaç adımı içerir.


Ptp blister folyo malzemesi hakkında ne kadar biliyorsunuz

Ptp blister folyo malzemesi, ilaç endüstrisinde yaygın olarak kullanılan bir ambalaj malzemesidir. Ptp, içinde bulunan tablet veya kapsül tarafından basılacak folyonun yeteneğini ifade eden "basma yoluyla paketleme" anlamına gelir.


Çin üretici ptp blister folyo özellikleri

Çin üretici ptp blister folyo bahar çamur ve diğer ilaçların ambalaj yapmak için kullanılabilecek bir ilaç ambalaj malzemesidir. Malzeme iyi su geçirmez, nem geçirmez, oksidasyon geçirmez ve izolasyon özelliklerine sahiptir ve katı, sıvı ve yarı katı ilaçların ambalajlanması için uygundur.


Toptan blister kaplama folyo uygulama avantajları

Toptan blister kaplama folyo ve diğer ilaç ambalaj malzemeleri genel ambalaj ürünleri ile aynıdır. En temel işlev, paketlenmiş ilaçları hasardan, kirlilikten ve dış faktörlerin bozulmasından koruyabilen güvenlik korumasıdır.


Iyi fiyat ve kaliteli blister kaplama folyo rolü

İyi fiyat ve kaliteli blister kaplama folyo, granül ilaç, toz ilaç, tablet ilaç, vb gibi birçok ilaç ambalaj malzemeleri arasında çok yaygın bir tiptir, iyi fiyat ve kaliteli blister kaplama folyo kullanabilirsiniz.


Blister kaplama folyo malzemesi hakkında bilgi

Blister kaplama folyo malzemesinin kullanımı doğrudan insanların sağlığıyla ilgilidir ve blister kaplama folyo malzemeli ilaçların ambalajlanması, ilaçların kalitesini sağlamak için gerekli bir ölçüdür. Blister kaplama folyo malzemesi bariyer özelliklerine, iyi güvenlik performansına, uygun işleme performansına ve iyi ekonomik performansa sahip olmalıdır.


daha fazla göster